Kavgacı erkekler çok itici!

Kavgacı erkekler çok itici!

Erkekler doğal olarak sinirlidirler mantığı yanlıştır. Çünkü sinirlilik halinin cinsiyete bağlı olarak hoşgörülmesi mümkün değildir. Erkekler biraz da bu hoşgörü beklentisine sığınarak sinirli tavırlar sergileme konusunda rahat hareket ediyor. Eğer erkeklerin tavırlarına bu denli rahatlık verilmezse, öfke kontorlünde daha sabırlı olmanın daha değerli olduğunu bilmelerini sağlayabilirsek, inanın erkekler sinirlilik hallerini kontrol edebilir duruma gelirler. Çünkü bizler erkeklere taviz verdiğimiz ölçüde onlar karakterlerine yeni eklemeler yapar.

Sinirli erkek egoisttir, bencildir!

Her an kavga etmeye hazır, her an kavga için müsait olan erkeklerin son derece rahatsız edici olduğunu bir şekilde ifade etmek, belli etmek gerekiyor. Çünkü erkeklerin büyük kısmı kavgacı ve sinirli olmanın onları çekici yaptığına inanıyor.

Erkektir ne yapsa yeridir!

Kadınların en büyük hatalarından biri de erkeği eleştirmekten çekinmeleridir. Hayatınızdaki erkeği eleştirmek, karakterinizi tanımasını sağlamak sizin göreviniz. Sürekli onay verir her hareketini desteklerseniz karşınızda sinirli, kavgacı bir erkek bulursunuz. Çünkü sinirlilik halinin sevdiğiniz özelliklerinden biri olduğunu düşünmeye başlayacaktır.