Vatan Şaşmaz katilinden bakın ne istemiş!

Vatan Şaşmaz katilinden bakın ne istemiş!

Vatan Şaşmaz’ı Beşiktaş’taki bir otel odasında öldüren Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan, önceki gün Çırağan Sarayı’nda düzenlenen bir kermese katıldı. Ercan, teyzesi Filiz Aker ve Vatan Şaşmaz’ın tüm Türkiye’yi şok eden ölümü hakkında şu açıklamayı yaptı: “İkisi için de her ezanda dua edip özellikle de teyzem için af diliyorum. Vatan’ın bebeği dünyaya geldikten sonra bebeği ve değerli eşini ziyaret etmek istiyorum. Ağlama nöbetleri geçirdim ve psikolojik destek aldım”

“Sosyal medyadan hakaret içeren mesajlar ve yorumlar yaptılar bana. Ben olaylardan sonra bir TV programına katıldığımda Vatan’ın ailesi bana teşekkür etmişti. Allah korkum var her şeyin doğrusunu konuştum. Dayım (Sümer Bayer) benimle konuşmuyor küstü o açıklamalarımdan sonra. İkisinin de kırkında mevlüt okuttum.”

Teyzesinin anne olmak istediğini sıkça kendisine söylediğini belirten manken; “Teyzem bunu hep söylerdi. Hatta teyzemin söylediğine göre Vatan, eşinin hamileliğinden çok daha önce teyzeme ‘Filiz keşke birlikte bir çocuk yapsaydık’ demiş” diye konuştu.

Kaynak: Sabah Gazetesi