Kadını çekici yapan detaylar

Kadını çekici yapan detaylar

Kadını çekici yapan detaylar öncelikle nasıl giynmesi gerektiğin bilmesi ve tavırlarıdır. Makyaj da bu konuda önemlidir. Kadını çekici yapan manken gibi bir fiziğe sahip olması değildir. Tavırlarınız, karakteriniz sizi çekici yapabilecek kadar güçlü etkilere sahiptir. Öncelikle çekici olmak için nelerin çekicliğinizi baltalayacağını bilmeniz gerekir. Kadının kendisinden söz ettirmesi için bakımlı olmaya ihtiyacı vardır.

Çekici olmak isteyen kadınlara öneriler;

  • Çekici kadın ağzında sakızla dolaşmaz
  • Çekici kadın asla kaçık çorapla dolaşmaz
  • Çekici kadın asla ağlarken görülmek istemez
  • Çekici kadın kesinlikle bakımsız olmaz

Tüm bunların yanı sıra kadını itici yapan detayların dağınıklık, rüküşlük olduğunu bilmelisiniz. Rüküş bir kadın asla çekici olamaz, çekici olmakla yersiz dekoltenin arasındaki farkı da görmeniz önemli.

Gündelik giyiminizde fazla dekolte sizi çekici değil itici yapar. Çünkü her zaman yerine ve durumuna göre giyiniyor olmak kalitenizi ortaya koyabilmeniz adına önemlidir.

Çekici bir kadın olmak için öncelikle doğal görünmek zorundasınız. Doğallık, takma kirpik takmamak postiş kullanmamak, ağır makyaj yapmamak demektir. Bu detaylat doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmanız için gereklidir. Sağlıklı bir cilde sahip olmak ise çekici olmak için önemli bir detaydır.