Kadın cıvıldamalı diyen erkek modeli

Kadın cıvıldamalı diyen erkek modeli

Kadındna çok şey bekleyen ama söz konusu beklentiler kendisine yöneldiğinde hiç bir şey yapmayan erkekler bu beklentilerini kadınlardan karşılamayı umar. Kadının cıvıldaması için öncelikle mutlu olması gerekir. Kadın cıvıldamalı diyen erkeğin, kadını mutlu etmeyi bilmesi gerekir. Eğer kadını nasıl mutlu edeceğini bilmiyorsa, hayatındaki kadın neden cıvıl cıvıl değil diye sitem de etmemeli! Biz kadınlar mutlu olmayı biliyoruz fakat kiminle mutlu olabileceğimizi kestiremiyoruz!

Mutluluk bulaşıcıdır, mutlu olursanız mutlu de edersiniz!

Mutlu bir eş, mutlu bir hayat demektir. Mutluluğunuzu seçmiş olduğunuz evliliğiniz, günü güzel geçirmeyi değil hayatı güzel geçirmeyi hedeflemelidir. Evlenmek belli beklentileri karşılaması gereken kişiyle yapılmalıdır. Mutlu olmayı bilen kadın, her zaman bunu yansıtacaktır. Fakat biz kadınlar duygusal durumumuzu hemen yansıtıyoruz bu nedenle küçük mutsuzlukların yüzümüze hemen yansımasını engelleyemiyoruz.

Mutlu edeceğiniz, mutlu olacağınız bir eşle evlenin!

Hayatınızı birleştireceğiniz insana dair beklentilerinizi net ifade etmelisiniz. Karşınızda pozitif insan görmek istiyorsanız önce siz pozitif olmayı başarmalısınız. Mutluluğu inşa etmek için beklentilerinzizi önce siz kendinizde yaşatmalısınız.