Kabarık saçlar şimdi çok moda!

Kabarık saçlar şimdi çok moda!

  Kabarık Saç Modelleri

İyi bir saç modelleri yüz hatlarını ortaya çıkarmalı ve güzelliğinizi pekiştirmelidir. Size farklı bir hava katacak bir saç modeli arıyorsanız kabarık saç modelleri tam sizin için. Güzel şekillendirildiğinde her zaman gösterişli ve çekici bir stil yaratır. Bu saç modelinin nasıl uygulanacağını şu şekilde anlatalım; saçların daha kolay şekillenmesi için belirgin bir stil oluşturulması için genellikle dalgalı bırakılır. Yuvarlak saç fırçaları saça hacim kazandırırken saç şekillendirici malzemelerle kolayca bu modeli uygulayabilirsiniz. Bu saç modeli orta uzunluktaki saçlar için uygundur. Bu model yüzü daha inceltiyor ve orantılı olmasını sağlıyor.

Hatta saç tipiniz çok ince ve seyrek değilse küt ve kısa saçlarınızı banyodan çıkıp kuruttuğunuzda oldukça kabarık olur.

Kısa saça uygulamada, saçınızın temiz olması ve hacimli şampuanlar kullanmanız yeterli. Banyodan sonra baş aşağı kurutun, kuruyana kadar bu şekilde bekleyin. Saç sabitleyici ve köpük, sprey sıkarak parmak uçlarınızda şeklini verin, isterseniz saçınızı birkaç bölüme ayırıp örün, maşa ile aralara hafif bukleler yapın. Saçınızı istediğiniz yöne alıp spreyle kalıcı olmasını sağlayın. Kabarık kaküllü saç uygulamada saçlarınızın bol hacimli olması için ön kısımlara düz inen veya yandan kat verip kakül yaptırabilirsiniz. Saçlarınızın aşağısında hacimlendirdiğiniz bu kakülleri ile birlikte bütün sağlayıp saçlarınız daha gür ve kabarık olacaktır.