İtunes dan müzik indirmek

İtunes dan müzik indirmek

İtunes dan müzik indirmek

Müzik dinleme olayı mp3 lere indirgenip artık insanlar cd almaktan vazgeçip müzik dinlemek için youtube ya da diğer internet sitelerine başvurduğu günden beri,sevdiğiniz gruplara ve sanatçılara ulaşmanın en kolay yolu dijital müzik platformları.
Her ülkenin kendine ait popüler müzik satın alabileceği siteler varken dünya üzerinde bunu en iyi yapan yer itunes.İtunes dünya üzerinde yayınlanmış neredeyse her sanatçıyı ya da grubu size belli bir ücret karşılığında telefonunuza ve dolayısıyla telefonunuzun bağlı olduğu her platforma ve alete indirmenizi sağlıyor.
İtunes dan istediğiniz sanatçı ve grupların albümlerine ya da o albüm içersinde bulunan şarkılara teker teker ulaşabiliyorsunuz. Tanımladığınız kredi kartınızla teker teker ya da albüm olarak satın alabildiğiniz bir durum söz konusu.
Satın aldığınız her albüm ya da her şarkı aynı zamanda sizin adınıza sizin bulut hesabınıza kaydedildiği için telefonunuza format atsanız ya da bilgisayarınızı yeniden yükleseniz dahi app store hesabınızla giriş yaptığınız andan itibaren istediğiniz zaman tekrar indirebilmenize imkan var.