İphone a müzik atmak

İphone a müzik atmak

İphone a müzik atmak

İphone a müzik atmak bazen itunes yüzünden oldukça karışık bir hal aldığı için,insanlar itunes la ilgilenmek yerine alternatif yöntemler arıyorlar. Bu alternatif yöntemlerin en çok kullanılanı da İtools isimli uygulama.
Kendi internet sitesinden freeware olarak indirilen program İtunes de bir eşzamanlama yapıldıysa daha önce muntazam şekilde kullanılabiliyor.Çalışma mantığı tamamen sürükle bırak üzerine kurulu olan program, itunes da yapması çok karışık ve sıkılıp çözemeyip bırakılan bir sürü işlemi aşırı kolay şekilde yapmanızı sağlıyor.

İphone cihazınızı etkin kullanın

Telefonunuza şarkı atmak ,video atmak, adres defterini yedeklemek, fotoğraflarınızı yedeklemek ya da yeni fotoğraflar atmak,zil sesi atmak ve diğer bütün işlemler için bu programı kullanabiliyorsunuz.
Çalışma şekli çok kolay olduğundan dolayı bir daha itunes a ihtiyacınız olacağını sanmıyorum. Programın en güzel özelliği de sürükle bırak şeklinde istediğiniz formattaki mp3 dosyasını iphone içersine yükleyebiliyor olmanız. Program formatı ne olursa olsun yüklerken formatı telefonunuza uygun hale getirebiliyor. Ayrıca aynı yöntemle yüklediğiniz programları yedekleyip yükleme dosyalarını istediğiniz şekilde bilgisayarınızın her hangi bir yerine koymanıza olanak veriyor.