İnternet arkadaşlık sitelerinde neler oluyor?

İnternet arkadaşlık sitelerinde neler oluyor?

İnsanların birbirlerini tanımak, yeni birileri ile iletişim kurmak için kullandığı aktif mekanlardan biri olan internet arkadaşlık sitelerinde tanışmalar ve evliliklar oldukça sık yaşanıyor. Kadınaların ve erkeklerin bu anlamda birbirinden beklentisi farklı olabilir. Beklentiyi net bir şekilde belirlemiş olmak ve ne istediğini biliyor olmak önemlidir. Çekincelerinizi bir kenara bırakmalı ve birbirinizi anlamaya çalışmalı. Ancak bu şekilde doğru insanı bulabilir, doğru insana dönüşebilirsiniz.

Erkeklerin tavrı cinsellik üzerine

Sadece seks partneri arayan erkeklerin de buralarda kadınlarla tanışmaya çalıştığını, erkeklerin bu beklenti ile ağırlıklı olarak buralarda bulunduğunu tahmin etmek zor değil. Ancak yine de aradığı kadını burada bulabileceğine inanan bu arayıştaki erkeklerin yanılması da mümkün. Çünkü insan, tavrı ile karakteri ileortaya koyar. Amaç sadece cinsellik bile olsa zaman içerisinde bu beklenti ciddi ilişkiye doğru kayacaktır, önemli olan karakterlerin uygun olmasıdır.

Kadınların beklentisi evlilik

Arkadaşlık sitelerindeki kadınların beklentisi ise evlilik. Evliliğin bir anda olmayacağını, tanışma süresinin tadının çıkarılması gerektiğini bilmelisiniz. Dünyanın en güzel kadını dahi reklam yapıyor, ben en ideal kadınım en güzel kadınım diyor. Siz neden kendi reklamınızı yapmıyorsunuz? Bugün Arabistan dahil her yerde kadınlar evlilik öncesinde flört dönemini yaşarken, siz neden kendinizi geri planda tutuyorsunuz?