İnstagram takipçi arttırmak

İnstagram takipçi arttırmak

İnstagram takipçi arttırmak

İnstagram takipçi sayısını arttırmak için yapılacak bir sürü yöntemden şu sıralar en popüler olanı karşılıklı beğenme siteleri. Karşılık beğenme siteleri şu şekilde çalışıyor. Öncelikle beğenme sitelerinin içersinden Türkiye ye de hizmet veren sitelerden birisine kaydoluyorsunuz.

Kullanıcı adı ve şifrenizle kaydolup mail adresinizi de onayladıktan sonra uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Uygulamanın mantığı şu bütün sosyal platformalardan size önerilen sayfaları beğenmek suretiyle puan kazanmak.

Ve kazandığınız puanları sizin gireceğiniz sitelerde harcamak. Mesela bağlı bulunduğunuz sosyal medya uygulamalarından size önerilen sayfaları beğenip beğendiğiniz sayfalardan edindiğiniz puanları yeteri kadar topladıysanız instagram adresinizi girip, kaç tane takipçi almaya puanınız yetiyorsa o kadarını işaretleyip topladığınız puanların sonu gelene kadar kendinize tamamen gerçek takipçiler edinebiliyorsunuz.

Bu işlemi yaparken belli bir puan topladıktan sonra uygulama size bonus puanlar veriyor bu puanları da aynı şekilde kullanıp kendinize yeni instagram takipçileri edine biliyorsunuz. Ki isterseniz bu puanları paylaştığınız fotoğrafları beğendirmek için kullanıp daha çok insana aynı anda ulaşıp onların  sizinle iletişime girmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.