İmplant uygulamasında zirkonun önemi

İmplant uygulamasında zirkonun önemi

Diş kaplaması olarak zirkon en ideal seçimdir. İmpantınız için tercih edeceğiniz kaplama mutlaka uzun ömürlü olsun istiyorsanız zirkon olmalıdır. Piyasda iyi kalite bir zirkon 500-700 tl arasında değişen fiyatlarla uygulanmatakdır. En iyi implant olarak Alman ürünleri biliniyor. Alman implantlarının fiyatları ise 2 bin tl ile 5 bin tl arasında değişiyor. Dişin durumuna ve beklenilen kaliteye göre en iyisini yaptırdığınızda ağız sağlığınız için ömürlük yatırım yapmış olursunuz.

Psikolojik olarak iyi hissetmek için ağız sağlığınıza mutlaka dikkat etmelisiniz.

Çünkü yapılan araştırmalar gösteriyor ki psikolojik sorunları olan insanların öncelikle ağız sağlığı konusunda sorunları vardır.  Ağız sağlığını elde ettiğinizde sadece fiziksel olarak sağlıklı olmayı başarmış olmazsınız, aynı zamanda psikolojik açıdan sağlıklı olmayı da başarmış olursunuz.

İmplant ve zirkon ağız sağlığında devrim!

Ömürlük uygulamalar olduğu ve son derece sağlıklı olduğu için diş hekimleri tarafından önerilmektedir. Sizler de diş problemlerinizde en modern çözümlere sahip olmak için teknolojiyi takip eden bir diş hekimine başvurun. Ağız sağlığı önemlidir.