İlk buluşma sonrası ilk kriz!

İlk buluşma sonrası ilk kriz!

İlk buluşma krizini atlattıktan sonra sıra ilk krize geliyor, sonrasındaki mesaj.. Eğer duyglarınızdan emin iseniz bunu dile getirmiş olursunuz ama karşınızda ille de bunları bana yaz diyen biri varsa, duygularını dile getirmekten sözle iletişim kurmaktan çekinen biri de değilse, yazdıklarınızın ona güven vereceğini düşünebilir. Bu nedenle size kendini daha yakın hissetmek için söz uçar yazı baki kalır düşüncesi ile mutlaka mesaj atmanızı istiyor olabilir.

Farkında olmanız gereken şey ise ilk buluşmadan sonra gerçekten ne istediğiniz!

Size yalan söylüyorsa, anlattığı biri gibi değilse, söylediği farklı olduğu farklı ise, yaptığı tamamen farklı ise görüşmenin kötü geçme ihtimalini göze almış olmanıza rağmen üzülürsünüz.

Vakti boşa harcamış olmanın ötesinde, aradığım kişi sen misin sorununun yanıtını bekliyor olma heyecanı sizi üzer. Birlikte vaktin nasıl geçtiğini anlamadığınız, samimi olmaktan çekinmediğiniz güven veren biri ile ilk buluşma özeldir.

Kayda değer sohbetler!

Her ilişki krizlerle ilerler, ilk krizler ilişkinin tatlı yönleridir. Eğer krizleri doğru yönetiyorsanız ilişki doğru yolda ilerler. Kendinize güvenmeniz ve meydanda olmanız gerekiyor, kaçmayın.