İlişkileri bitiren nedir?

İlişkileri bitiren nedir?

İlişkilerde önemini yitiren ilgi, ilişkinin bitmesine neden olur. Çünkü çiftler birbirlerine gereken önemi vermediklerinde, iletişimleri kopmaya başlar. Vakit en değerli şey haline gelir ve orada tıkanmalar oluşur. Birbiri için vakit yaratamayan, hayatın koşuşturmasına kendini kaptıran kişilerin öncelikle sevgi adına bir adım atmıyor olmaları bir ilişkiyi hak edip etmediklerini düşünmelerine neden olmalıdır. Çünkü seven insan hepsinden önemlisi hayatında sevdiği insan için nefes alma molaları yaratır. Sevdiği insanı görmeden, ne yaptığını nasıl olduğunu öğrenmeden rahat edemez.

Birlikte kaliteli vakit geçirmek

Sinemaya gitmek, evde birşeyler yapmak ve birlikte spor yapmak. Birlikte yaptığınız şey her ne ise, sadece birlikte yaptığınız için özeldir. Birlikte alışverişe çıkmak dahil özel olmalıdır. Yaptığınız şeyler özellğini yitirdiğinde ilşikiniz sıradanlaşıtğında yapacağınız şeyler tükenmiş gibi hissettiğinzide gerçek sorun orada başlıyor demektir.

Birlikte olmaktan bıkmadığınız insanla ilişkiniz ömür boyu sürer. Bıkmamak için de sevgi gerekir, gereçk sevgi size ömür boyu mutluluk getirir. Sahip olduğunuz sevgileri çoğaltın, ilişkiyi tıkanma noktasına sürüklemeyin.