İlgisizlik her erkeğin ortak özelliği değil

İlgisizlik her erkeğin ortak özelliği değil

Sizinle ilgilenmeyen erkek başka bir kadınla ilgileniyordur, sizi ihmal ediyordur çünkü ihmal etmediği biri vardır.. Erkekler sürekli olarak birşeylerle ilgilenirler, hayatlarını hiç durmadan çalışarak geçirmezler. Size karşı kendilerini çok meşgul gösteriyorlarsa, çok işim vardı telefona hiç bakamıyorum diyorsa mutlaka aradığı yanındadır. Yanındakiyle ilgilendiği için yani gerçekten meşgul olduğu için telefona bakamıyordur.

İhmal edilmeyi kabul etmeyin!

İsteklerini alamadıklarında bir anda değişen ve ilgiyi kaybeden erkeklerin beklentilerini karşılayabileceklerine inandıkları bir başka kadınla ilgilendiklerini kabul etmemiz gerekir.

İhmalkar erkeğin affı olmaz!

Vaktini sizden daha değerli gördüğü şeylerle geçiriyorsa, her zaman onlarla olsun! Bir gün var bir gün yok ilişkilerde kadın mutlu olamaz. Boşlukta hissetmeye devam ettiğiniz, kendinizi yalnız hissettiğiniz bir ilişki içerisinde olsanız ne olur, olmasanız ne..

Erkeğin vakti, kadının vaktinden daha mı değerli?

İlişkide birbirinize verebileceğiniz en değerli şey vaktinizdir. Vakitsizlik çekiyorsanız bunun inandırıcı olmasını beklemeyin, çünkü insan ne kadar meşgul olursa olsun hayatındaki insana zaman ayıracaktır. Bu kadar da vakitsiz olunmaz..