İkizler burcu nisan ayı

İkizler burcu nisan ayı

İkizler burcu nisan ayı

İkizler burcu nisan ayıyla beraber sosyal yaşamlarında yenilikler ve yeni ilişkilere yelken açıyorlar yeteri kadar popüler oldukları sosyal hayatları daha da poüler hale gelmekte ve daha  değişik yollara girmekte.

Oldukça sabit fikirli bir burç olmanıza rağmen biraz esnek olabilirseniz sizin için sunulan fırsatlardan kimsenin olmadığı gibi yararlanıp hayatınızla ilgili yeni bir karara ya da olaya giriş yapabilirsiniz. Diğer insanların fikirlerine de önem vermeniz sizin için uygun olacaktır.

Ayın ortasında gördüğünüz rüyalar sizin ayla ilgili düşünce ve duygularınızı ya da içinde bulunduğunuz ilişkileri etkileyebilir. Ayın sonuna doğru daha önce yapmadığınız şeylere ve hobilere merak sarıp sinema tiyatro v.s. gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Ayın sonlarına doğru civarında sizinle benzer problemler yaşayan bazı kişiler yaşadıkları sorunlar hakkında sizden fikir almak isteyebilirler. Aynı durumda olmanız bu kişilerin de morallerini bozmanız anlamına gelmiyor unutmayın! Elinizden geldiğince yardım etmeye çalışabilirsiniz ne de olsa.

Bunlarla birlikte yükselen burcunuzu da normal burç yorumuzula harmanlayabilirsiniz.