İFunbox

İFunbox

İFunbox

İTunes kullanımının zorluğu sürükle bırak özelliğinden  uzak olması ve  en basit haliyle karışıklığı yüzünden itunes a alternatif programlar arıyorlar iphone ve apple kullanıcıları.
Bu alternatif programların en önemlilerinden birisi de ifun box.İ  fun box kullanımı açısından diğer yardımcı uygulamalardan bir adım daha önde. Kullanımı o kadar kolay ve bu kullanım kolaylığına rağmen program içersinde yapılabilecek şeyler o kadar fazla ki.
En basit ve en çok yapılabilecekler telefonunuzun içersine müzik resim ve film atarken sürükle bırak özelliğini kullanabilmek bu da bu işlemleri çok kolay bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlıyor.
Ama tüm bunları yapmadan önce ilk önce bir sefer olsa dahi telefonuzu itunes üzerinden eş zamanlamalısınız.
Eğer bunu yaptıysanız telefonunuza müzik resim ya da film atarken bir hatayla karşılaşmayacaksınız.Aynı zamanda i fun box ile telefonunuzun içersindeki tüm bilgileri telefon defterinizi fotoğraflarınızı programlarınızın kaynak dosyalarını görüşme kayıtlarınızı melodilerinizi müziklerinizi aynı şekilde birkaç Mouse tıklamasıyla kolay bir biçimde anında yapabilme imkanına sahipsiniz.