İç çamaşırında rahatlık mı? Seksilik mi?

İç çamaşırında rahatlık mı? Seksilik mi?

İç çamaşırı seçiminde nasıl karar vermeniz gerektiğine biraz da ruh haliniz etkili, düğün alışverişinde beyaz ve seksi çamaşırlar tercih edilirken zamanla bu rahat ve pamuklu modellere doğru kayıyor. Peki bunun nedeni ne olabilir? Kadının iç çamaşırlarına bakarak evliliğinin gidişatını tahmin edebilir misiniz?

Bakımlı kadın kedine her zaman özenen kadındır

Kadınlar kendilerine baktıklarında hayattan keyif alıyorlardır. Evliliğin stresi, ekonomik sorunlar, iletişim problemleri gibi çıkmazlar kadının kendine bakacak enerjiye ve ruh haline sahip olmamasına neden oluyor.

Her kadın hem rahat hem seksi iç çamaşırlarına sahiptir, önemli olan bu ikisi arasındaki seçimi yapacak psikolojidir. Çünkü kırılgan bir yapıya sahip kadınlar çok fazla şey hissederler, karşınızda size anlatılandan çok daha derin ve duygusal anlamlar çıkardığınızda erkeklerin neden böyle hissedemediğini daha kolay görebilirsiniz.

Tarzınız her ne olursa olsun, iç çamaşırı seçiminde geçrek ruh halinizin devreye girdiğini bilmelisiniz. Rahatlık veya seksi olmak dışında kendiniz için birşeyler yapmayı istiyorsanız bakımlısınızdır.

İç giyim de en az dış giyim kadar değerlidir çünkü içiniz sizin içindir, dışınız diğerleri için!