Hızlı bronzlaşmanın sırrı nedir?

Hızlı bronzlaşmanın sırrı nedir?

Bir anda bronzlaşmak istemiyorsanız bilemiyoruz fakat hızlı bronzlaşmak için harika bir tarifimiz var! Havuç yağı ile bronzlaşmayı hızlandırmak mümkün! Çok beyaz tenli kişiler hariç, bronzlaşmak için havuç yağını güvenle kullanabilirsiniz. Cildinizin nemlenmesini dolayısı ile güneşten zarar görmesini engelleyn havuç yağı herkesin kullanabileceği bir ürün değil. Koyu kumral kadınların tercih edebileceği özellikte bir ürün.

Bronzluğu devam ettirmek önemli!

Bronzluğun yaz boyu devam edebilmesi için koruyucu kullanmanız gerekir. Bu nedenle bronz bir tene sahip olduğunuzda öncelikle rengin korunması gerektiğini bilmelisiniz. Bu nedenle güneş olsun olmasın havuç yağını bir süre daha kullanmaya devam etmelisiniz. Denize girmediğiniz, güneşe çıkmadığınız günlerde dahi havuç yağını kullanmanız gerekir.

Akşamları güneş sütünü ihmal etmemelisiniz

Soyulmadan bronzluğu korumak için her akşam güneş sütü kullanmanız gerekiyor. Cildinizin pul pul olup soyulmaması buna bağlı. Hızlı bornzlaştığınızda soyulmanın da hızlı olabileceğini bilmelisiniz, bronzluğu korurken öncelikle cildi korumalısınız.

Havuç yağı, kakao yağı ile hızlı bir şekilde bronzlaşabilirsiniz. Bu yağları aktarlardan temin edebilirsiniz.