Hijyen erkeğin işi değil!

Hijyen erkeğin işi değil!

Erkekleri çekici yapan bir detay da temizliğidir. Ancak erkekler buna dikkat etmiyor, evlenirken karşınızdaki erkeğin daha temiz olmasını istiyor ama bunu dile getirdiğinizde yanlış anlamasından korkuyorsunuz. Erkekler, Abdurrahman Çelebi gibi gezmenin onları daha erkek yaptığını düşünüyor, oysa gerçek hiç de böyle değil. Birlikte bir hayatı paylaşacaksanız birbirinize saygı duymanız gerekir, kadın ne kadar temiz ve titiz ise erkeğin de aynı ölçüde temizliğine dikkat etmesi gerekir. Bunu en uygun dille anlatmaya çalışın yoksa sevginiz biter.

Sevgilinizin, eşinizin istenmeyen tüy problemine ve genel temizliğine nasıl çözüm bulabilirsiniz?

Bazı durumlar eşlerin birbirlerine olan sevgisinin bitmesine neden olur, birbirinizi nasıl gördüğünüzü etkiler. Bunu uygun bir dille anlatım sevgiyi bitiren detayları konuşmanız gerekir.

Sevginizi kaybetmemek için dikkat etmesi gereken şeylerin farkında olmasını sağlarsınız. Özgüvenine zarar vermeden, kırıcı bir dil kullanmadan tüm bunları anlatabilirsiniz. Bunun için gittiğiniz güzellik merkezinden eşiniz için de randevu alabilir ya da evde uygulanan lazer epilasyon aletleri ile bu sorunu çözebilirsiniz.