Her duyduğunuza inanmayın!

Her duyduğunuza inanmayın!

Güzellik sırları kızlar arasında hızlıca yayılmaz çünkü güzellik sırrını hiç kimse paylaşmak istemez! Bahar ve yaz döneminde yapacağınız özel bakım kürleri ile hem saçlarınızı hem de cildinizi mükemmel bir havaya sokabilirsiniz, ama bu sırları arkadaşlarınızdan öğrenemezsiniz! Sadece bizde bu sırları bulabilirsiniz! Üstelik çok ekonomik fiyatlara bu özel bakımları yapabilir, kozmetiklere büyük paralar harcama külfetinden kurtulabilirsiniz de..

Cildinizi güneşten pratik bir şekilde koruyalım!

Cildiniz için öncelikle nemlendirme önemlidir. Nemli bir cilt güneşe karşı son derece korunaklıdır. Bunun için bol bol kırmızı yaz ve bahar meyveleri tüketmeli, bol su içmelisiniz. Yüzünüze güneşe çıkmadan önce mutlaka nemlendirici uygulamalısınız. En ekonomik ve en işe yarar nemlendirici ise kremleriniz değil, süt kaymağı ve doğal köy tereyağıdır! Çok ince tereyağı sürerek cildiğinizi doğal bir şekilde nemlendirebilirsiniz. Süt kaymağı veya doğal tereyağını cildinizi önce sıcak su ile yıkayıp gözeneklerinizi açarak sonrasında ise yüzünüzü sadece su ile durulayarak kullanabilirsiniz.

Çok daha pratiği var!

Üzüm tanelerini ikiye bölün, cildinizi tonikleyin. Hem nemelndirir hem genç tutar!

Gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarak kirpiklerinizdir!

Bakım yapmanız gereken en önemli yerlerden biri de kirpiklerdir. Kirpiklerinizi öncelikle bir sarımsağı ikiye bölerek ve her gün kaşlarınızla birlikte kirpiklerinize bu uygulamayı yaparak değerlendirebilirsiniz.