Hayatınızı değiştirecek erkeği bulmanın yolları

Hayatınızı değiştirecek erkeği bulmanın yolları

Çoğumuz hayatımızı değiştirecek erkeği ararız, bulduğumuzu zannettiğimizde ise hayal kırıklığı hüsrandır! Bu hüznü yaşamaktan korktuğumuz için bir türlü emin olamayız, vakit kaybederiz ama yine de pes etmeyiz! Güçlü kadınlar böyledir işte, güvenmeden önce iki kere düşünmek isteriz. Peki ya bu sırada hayatımızın erkeğini başka bir kadın alırsa!

Vakit değerli, hızlı düşünüp hemen karar vermeli!

Elinde bir kutu boya ile gri hayatımıza renk katmaya gelen yakışıklı prensimize nasıl davranıyoruz? Sürekli kuşkulu sürekli yargılar şekilde? Davranışlarınızı karşıdan inceleyin, siz siz olmadığınız bir an bulun kendinizi gözlemleyin. İç sesinizi, dış sesinizi, davranışlarınıız, yüz ifadenizi tüm mimiklerinizi düşünün. Çok fazla enideşeli, garantici bir tip mi gördünüz?

Korkmayın, hepimizde bu durum var!

Öncelikle bu ilişkiden ne beklediğimize odaklanalım. Evlenir miyiz? Karşı tarafın düşüncesini boşveriş şimdilik, siz bu insanla evlenir misiniz? Cevap evet ise devam..

Bu insanın kariyeri, eğitimi, ailesi açısından size uygun olduğunu düşünüyor musunuz? Cevap evet ise devam..

Sıra geldi net olmaya, kuşkularınızdan arının. Net bir şekilde beklentilerinizi dile getirin. Eğer bu beklentileri karşılayabilirim diyorsa deneyin. Eğer şüphelerinizi silemiyorsa noktayı koymayı bilin. Gereksiz yere kendinize şüpheci, güvesiz bir rol biçmeyin. Buna izin de vermeyin.