Hayatınızda eksik olanı bulun!

Hayatınızda eksik olanı bulun!

Hayatınızın her zaman tam da istediğiniz gibi gitmiyor olmasının gerçek bir nedeni var, bu neden eksik olan parça! Siz, istediğiniz şeyleri alıyor olabilirsiniz ama gerçekten ihtiyacınız olanlar? Örneğin iyi bir eş, yardımsever, anlayışlı bir hayat arkadaşı. Gerçekte böyle birine ihtiyaç duyuyor musunuz? Hayat size ne anlam ifade ediyor? Boşluğu ne ile dolduruyorsunuz?

Eksiklikleri hissedersiniz, onları hissetmemek için taktikler geliştirmiş de olabilirsiniz. Bunu kendinize samimi bir şekilde sorarak öğrenebilirsiniz, hayat size süprizler yapmaya hazırlandığında neden daha iyisine sahip olmadığınızı düşünürken gerçekte ihtiyacınız olana hiç sahip olmadığınızı anlarsanız, işte o zaman geç kalma tehlikesi var demektir..

Hayata geç kalmayın, eksikleri tamamlayın!

Eksik olan insanı bulmak için parçalarınızı tanımalısınız, karakterinizi. Karşınızdaki insanın karakterini de aynı şekilde tanımalısınız. Birbirinize uygun olduğunuzdan emin olmalısınız. O’na hayran mısınız yoksa gerçekten birbirinize uygun musunuz?

Sizde olup O’nda olmayan, O’nda olup sizde olmayan ne varsa inceleyin..

Hayat size güzel bir süpriz yapıyor olabilir, şimdiye kadar yaşadığınız bütün sorunlu ilişkileri bir tarafa bırakıp bütün iyi niyetinizle aradığınız insanın karşınızda olduğunu görebilirsiniz.