Hayaller Hayatlar!

Hayaller Hayatlar!

Son dönemde sosyal medya üzerinde hayaller hayatlar capsleri görüyoruz, peki nedir bu? Güzellik anlayışında hayaller hayatlar kavramını incelersek bazı kadınların eyeliner sürerken veya kapatıcı kullanırken ne olmayı hayal ettiklerini ve gerçekte neye dönüştüklerini cesurca ortaya sermek istiyoruz. Kendinizi nasıl hissediyorsanz öyle değilsiniz, gerçekler var. Bir de hayaller!

Gerçekliğin peşinde olun, hayaller gerçek değildir!

Kendinizle alay etmeyi seviyor olabilirsiniz ama sizinle bir başkasının alay etmesini sevemezsiniz. Bu nedenle hayatınızda önemli olanın hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek olduğunu ama gerçekleri ayrıca algılamanız gerektiğini bilmelisiniz. Güzel olmak için boyacı küpüne dönüşmeniz gerekmiyor. Eyeliner sürmeyi bilmiyorsanız o topa hiç girmemelisiniz, komik olmanın alemi yok!

Kadınlar hayallerin peşinde, erkekler gerçeklerin mi?

Tabikih ayır, güzellik ve bakımlı olmak kadının da erkeğin de görevi. Kendinize yakışanı giymek kadar kendinize yakışan makyajı yapmak, saç kesimine sahip olmak da önemlidir.

En özel bakım sırlarına sahip olmanız bu sırları doğru bir şekilde uygulamanız anlamına gelmiyor, öncelikle kendinize dışarıdan bir gözle bakmanız gerekiyor. Bunu başardığınızda hayatınızı güzelleştimeyi de başarabilirsiniz.

Hayallerinizi asla bırakmayın ama gerçekleri de asla görmezden gelmeyin. Güzel olmak istiyorsanız bunun için emek vermeniz gerektiğini ve güzelliğin sağlık ve bakımdan geçtiğini bilmelisiniz.

Saçlarınızı Brezilya fönü yaptırıp bal köpüğüne boyamanız sizi JLopez yapmaz!