Hayalinizdeki evlilik teklifi nedir?

Hayalinizdeki evlilik teklifi nedir?

Her birimizin evlilik teklifi beklediği, filmlerden son derece etkilendiği bu zamanda sıradan evlilik tekliflerinin değil, ses getiren ve günlerce konuşabileceği evlilik teklifleri beklediği bir gerçek. Peki bu evlilik teklifi işi neden bu kadar önemli? Evliliğin kiminle yapılıyor olduğundan çok nasıl bir evlilik teklifi olduğuna odaklanmak ne kadar doğru?

Evlilik teklifi organizasyonu yapan firmaların ortalama bir evlilik teklifi organizasyonu için 750 TL ile 1500 TL arasında bir fiyat verdiğini biliyor muydunuz?

Sevgilinizin asgari ücretle çalıştığını düşünecek olursak, büyük bir evlilik teklifi ile birlikte gerçek elmas bir yüzük beklemek büyük haksızlık olmaz mı?

Piyasada tek taş olarak satılan yüzünler savaroski taşlı altın yüzükler olarak kuyumcularda 400 tl ye bulunuyor. Gerçek değeri olmayan bu yüzüğü organizasyonla evlilik teklifi yapmak isteyen biri aldığında ortalama maliyeti 2 Bin TL’yi bulabiliyor.

Bu kadar önemli mi?

Evlilik teklifinin gerçek aşkın bir göstergesi olmadığını bilmelisiniz. Evlilik teklifi son yıllarda Amerikan filmlerinden görerek özenilen bir durumdur. Anneniz, ananeniz evlilik teklifi organizasyonu ile mi evlenmeye karar vermiş?

Evlilik teklifini bu kadar önemsememelisiniz, doğru insanı bulmanın ve doğru insan olmanın önemini fark etmelisiniz.

Yine de sormak istiyoruz, hayalinizdeki evlilik teklifi nasıl?