Havuç güzellik sırrınız olabilir!

Havuç güzellik sırrınız olabilir!

Güzelliğinin sırrını saklayan, ama her zaman ışıltısı ile dikkat çeken kadınlar! Havuç, A vitamini açısından zengin ve gençliğin gerçek iksiri olarak biliniyor! Özellikle kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan A vitamini, cildin en büyük ihtiyaçlarından biri. Vitiligo gibi cildin renk değişime yaşadığı ve görsel olarak sorun yaratan durumlarda son derece işe yarıyor!

Renkli meyveler ve sebzeler gençlik iksiridir!

Kozmetik güzeli olmamalısınız, kozmetik ürünlerle sahte geçici bir güzellik elde edersiniz. Gerçek güzellik, gerçek sağlıktan gelir. Sağlıklı olmak içinse güzelliğinizi yani görünüşünüzü etkileyen şeklide beslenmelisiniz. Havuç, kapatıcı kullanmanızın gerekmediği bir yaşam için gereklidir.

Güzellik algısını yeniden masaya yatıralım!

Kusursuz bir cilt, kırmızı yanaklar ve dudaklar, gür saçlar ve kirpikler! Tüm bunları kozmetikle elde ediyorsanız yandınız! Çünkü bu özelliklere sağlıklı bir kadın zaten sahiptir. Kan değerleri normal ise yanakları ve dudakları kırmızıya yakındır, cildi sağlıklı ise kusursuz görünecektir. Troid problemleri yoksa saçları ve kirpikleri sağlıklı ve gürdür..

Dolayısı ile güzellik algısı tamamen sağlıklı görünme ile ilgili. Bu nedenle havuç, kozmetik ürünlerden çok daha önemli bir güzellik sırrıdır. Yaşamınızda güzellik ürünleri denildiğinde kozmetikler aklınıza gelmesin, yeme içme düzeninizde dikkat etmeniz gereken detaylar aklınıza gelsin! Sağlık güzellik, güzellik ise sağlıktır!