Hamile kalmayı kolaylaştıran kür

Hamile kalmayı kolaylaştıran kür

Büyük bir soğanı 1,5 bardak suyun içerisine dörde bölüp atın kaynatın. Bal polen propolis karışımlarını kullanın. Bir çok nedeni olabilir, rahim duvarı incedir. Ama hormonları normaldir. Bu durumda bu kimseler napabilir, nar suyu içecekler. Nar suyu rahim duvarını kalınlaştırır. Veya %100 nar suları var katkısız onları tüketebilirler.

Stres hamile kalmayı engeller

Bütün değerleriniz normal ancak çocuk sahibi olamıyorsanız tüplerde tıkanıklık var veya daralma var bu durumda bu kürü değil brokoli kürünü uygulamanız gerekir. Tüp ödemi veya daralma, brokoli kürü işe yarayacaktır. Bir kadın hamile kalamıyorsa bunun bir çok nedeni vardır. Diyelim ki bir kadın bütün değerlir normal bir tane hormonu yüksek, ne yaparsa hamile kalamaz. Burada etkin çözüm ise proaktil hormonu 23’ün üzerine çıkmamalı.

Testere dişli aslan pencesini uygulayarak bu hormonu düzeltebilirsiniz.

Hamile kalmayı kolaylaştıran kürler arasında sizin rahatsızlığınıza çözüm olan türünü bulmalısınız. Bu nedenle her kür sizin için deva olmayabilir, size göre hangisinin işe yaradığını öncelikle neden hamile kalamadığınızı öğrenerek bulabilirsiniz.