Güzelliğiniz, sadeliğiniz!

Güzelliğiniz, sadeliğiniz!
loading...

Şık olmanın sade yolu

Her zaman zaman yoksa önemli davetlere ve özel günlere gitmeniz gerekiyorsa bir kaç kolay ve sade saç modelleri kullanabilirsiniz. Sadelik kişiden kişiye göre değişen bir kavramdır.
Bayanlar saçlarını tepeden toplayıp topladıkları saçı düz bir örgü örüp toka çevresine dolandırırlarsa küçük şık bir topuz elde ederler. Uzun saçlarınızı uçlarına maşa ile kalın dalgalar yaparak salık bir saç elde edersiniz. Yine aynı işlemi omuzlar da olan saçlar için de uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı düzleştirip dışarı çıkabileceğiniz gibi, düzleştirdiğiniz saçlarınıza küçük örgülerle de hareket katabilirsiniz yani bu anlayış kişiden kişiye farklılık gösterecektir.

Mükemmel görünmenin sırları

Özellikle dağınık topuz modelleri özellikle yaz ayların da sıcak, bunaltıcı hava da hanımların en çok kullandığı rahat modeller başta gelir. Ensede topladığınız saçlarınızı topuz yaparak farklılık yaratırsınız.

Saçınızı toplayın ve bağlayın bağladığınız saçınızın ortasını açarak bağladığınız saçınızın uçlarını açtığınız yerden içeriye doğru sokun ve tel toka ile tokanızı kapatın kenarlarından çıkmasını engellemek için tel toka yardımıyla kenarlardan tutturun. İşte size sade kıvrımlı bir topuz modeli. Saçınıza takacağınız saç bandıyla da küçük topuzlar yapabilirsiniz. Saçınıza bandı takın etrafından tutam tutam aldığınız saçları içine sokun ve yel tokayla tutturun. Sade bir makyajla günlük, abartılı bir makyajla özel günleriniz de kullanacağınız şık bir model olacaktır. Kısaca her yerde kullanabileceğiniz bir modeldir. Kıyafetlerinizle de farklılık yaratacağınız modellerden sadece birkaçı.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ