Güzel kadın neden şanssız?

Güzel kadın neden şanssız?

Güzel kadının şansı pek olmuyor çünkü güzel kadına yaklaşmak için insanlar tedirgin oluyor. Kabul etmeyeceğini ve kendisini beğenmeyeceğini düşünüyor erkekler, yaklaşmıyorlar. Fakat çirkin kadın her zaman nasıl olsa kabul edebilir düşüncesi ile çok daha fazla insanı çekiyor. Dolayısı ile çok fazla alterantif arasından daha iyisini bulma şansı güzel kadına oranla daha fazla oluyor. Kadınların güzellikle olan şans bağlantıları, çirkin şansı gerçeğini ortaya çıkarıyor.

Kadın çirkin de olsa güzel de olsa kadındır!

Kadına değer vermeyi bilen erkekler kadına nasıl davranması gerektiğini bilirler. Karşınızdaki insanın size güzelliğiniz ölçüsünde davranıyor olmasını değil, size bir kadın olarak kadına davranması gerektiği gibi davranmasını beklemelisiniz. Çünkü nazik, kibar, nasıl davranması gerektiğini bilen erkekler kadınlara karşı hassas davranmayı bilmelidir.

Yaşam kalitenizde size değer veren erkeğe yer verin!

Güzel kadın seçimlerinde başarısız olduğu için şansını yok etmektedir. Alterantifleri iyi değerlendirmek, insanların davranışlarını analiz etmek ve seçimlerde başarılı olmak güzel kadının dikakt etmesi gereken detaylardan biridir.

Güzelliğiniz makus talihinizi ağlatmasın.