Gülben Ergen kısa saç modelleri 2016

Gülben Ergen kısa saç modelleri 2016

GÜLBEN ERGEN KISA SAÇ MODELLERİ

 

Ünlü bayanlar arasında saçlarıyla en çok takip edilir dikkat çeker.  İnce, küçük ve uzun yüzüne çok yakışan kısa saçları ve renk tonuyla dikkat çeken ünlü isim bazen kısacık şekliyle, bazen katlı önden arkaya uzayan modeliyle, bazen de önleri uzun burun hizasında arkası kısacık saçlarıyla Gülben Ergen Kısa saç modelleri dikkat çekmektedir. Genelde röfleli gördüğümüz ünlü sanatçı kısa saçlara öncülük etmektedir. Kuaförlere de öncülük eden sanatçı yeni trendleri de belirleyici olmuştur.

Yaz dönemi için ideal

Mevsimlere göre saç rengi ve modeli ile oynayan sanatçı kış aylarında koyu renkleri tercih ederken, bahar aylarında hareket kattığı saçlarına, yaz aylarında sarı canlı tonlar katlı saçlarıyla hareketli ve trend bir görünüm yaratmayı başarıyor. En çok kullandığı model arasında ön kısmı daha uzun ve arkası daha kısa olan modeldir. Burada ışıltılar ve ombreler kullanılabilir.

Pratik, işlevsel!

Kısa katlı saçlarını gerektiği zamanlar da dağınık bir şekilde toplayarak yeni sezona uyum sağlıyor. Diğer bir modeli ise üst kısmına kat verilmiş bu şekilde kabarık ve dağınık saç modellerine sahip olabilirsiniz. Omuzlarında kesilmiş düz saçlara da rastlamaktayız. Bu saç da sarı ışıltılar ve saç rengini belli eden düz modeldir. Dalgalı kıvırcık saçta kullandığı modeller arasındadır.

Pixie saç modelini kullanan ve hala kullanılmaya devam eden herkesin seçtiği trend modeller arasındadır. Omuz hizasında kestirdiği saçlarını kıvırcık şekilde kullanmıştır. Asimetrik kesilmiş modeli genç yaşlarda ki bayanlar rahatlıkla kullanabilirler.