Gençleşmek, güzelleşmek ister misiniz?

Gençleşmek, güzelleşmek ister misiniz?

Cildinizin aynası karaciğerinizdir. Sivilceler artıyorsa, renginiz koyulaşıyorsa karaciğerinizde toksin birikiyor demektir. Parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız, genç görünmek istiyorsanız aşşağıdaki kürü uygulamanız gerekir.

Malzemeler

  • 15-16 sap maydanoz
  • 2 yemek kaşığı taze limon suyu
  • Yarım bardak su

Sapları ile birlikte doğrayıcıya atın. Küçük maydonozları kullanın. Organik pazarlardan temin edin. Tam bir limonu taze sıkın ilave edin. 1,5 dakika doğrayın inceltin, sabah aç karnına için.

Günümüz insanının en çok müzdarip olduğu şeylerden bir tanesi karaciğer yağlanmasıdır. Şekere olan yatkınlığı arttırır, sabahları yorun kalkarsınız. Bu kür 15 gün uygulandığında karaciğerinizi sağlıklı bir hale getirir ve genç, güzel görünmenizi sağlar.

Güzellik sağlıktır!

Güzelleşmek için kozmetik alternatiflerden ziyade sağlıklı olarak güzelleşiyor olmanın ayrıcalığını yaşamlaısın. Zayıflamakla iç organların yağlanmasını engelleyemezsiniz, karaciğeri temizleyen ve cildi parlaklaştıran bir kür olarak bu kürü mutlaka uygulamalasınız. Sadece cilt güzelliği için değil, kalp krizi riskini dahi arttıran karaciğer yağlanmasından korunabilirsiniz.

Güzelliğinizin sağlıktan geldiğini bilerek, güzelliği sağlıktan ayrı düşünmeyerek yaşam kalitenizi arttırabilir, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.