Gelinlere özel bakım kürü

Gelinlere özel bakım kürü

Düğüne çok az bir zaman kaldı fakat kendinizi hazır hissetmiyorsunuz, bakımlı bir gelin olmak için yapmanız gerekenleri gerçekleştirdiğinizde kendinize olan güveniniz de geri gelecektir.

Gelinlerin dikkat etmesi gereken en önemli detay hijyendir. Genel temizlik cildinizin kusursuz olması ve kendinizi güzel hissetmeniz önemlidir. Tavsiyemiz kese köpük masajı yaptırmadan gelin bakım kürünün eksik olacağını bilmeniz olacaktır. Kese köpük masajı ile cildiniz yumuşak, bakımlı ve güzel görünür. Bunun dışında pedikür ve manikür yaptırmanızın da önemli bir detay olduğunu bilmelisiniz.

Gelin diyeti diye birşey mi var?

Fazla kilolarından kurtulmak isteyen gelinlerin düğüne birkaç ay kala diyete girmesine alıştık, peki bu ne kadar sağlıklı? Kilo vermenin bu denli hızlı olması mı gerekiyor? Normal olan bu mudur?

Hayır..

Diyet yapmak için düğünü bahane edip aceleye getirmeyin. Kilo verme, kilo alma hızı ile aynı hatta daha uzun bir döneme tekabül etmeli. Hızlı verilen kilolar öncelikle kas kaybına neden olur. Kilo verip daha güzel olmak isterken daha sağlıksız bir hale gelebilirsiniz.