Fear the walking dead

Fear the walking dead

Fear the walking dead

Fear the walking dead walkind dead dizisiyle paralel giden bir hikayeyi anlatıyor aslında daha çok walking dead hikayesinin walking dead hikayesinin başına dönüp başka hayatta kalmaya uğraşanlar tarafından anlatılan şekli diyebiliriz.
Bu sefer ki hikayede parçalanmış bir aile tamamen şansla karşılaşılmış bir dükkan sahibi ve ailesi ve bir de gizemli zengin bir adam var. Tüm zombi istilası başladığı zaman insanlar karanın güvenli olmadığını anlayıp denizlere ve daha boş yerlere kaçmaya başlıyorlar ve hikayemizin bir kısmı da bu yüzden denizde geçiyor.
Walkind dead in bizim için bıraktığı acaba soruları da her bölümde teker teker cevaplanıyor bu diziyle.Walking dead in bize göstermediği hikayenin başlangıcındaki ayrıntılar birer birer ortaya çıkıyor ve ne olursa olsun bir süre sonra aynı walking dead de olduğu gibi tam bir hayatta kalma mücadelesini izliyoruz.
Ne olursa olsun tad olarak biraz daha farklı oldukları söylenebilir iki dizinin walking deadden daha az gürültülü daha az karışık ve daha çok drama hali fear the walking dead.