Evlilikte erkekleri en çok mutlu eden şey

Evlilikte erkekleri en çok mutlu eden şey

Evlendiğinizde karşınızdaki insanın sizden ne beklediğini bilmeniz gerekir, beklentileri karşılayabilecek kişiler olduğunuzu fark etmelisiniz. Açık ve net konuşmanız gerekir. Eğer kendinize olan inancınızı kaybetmek istemiyorsanız yanlış insanla evlenmekten korkarsınız. Evlilik, kendinizi iyi hissetmeyi seçmenizi gerektirir, gece gündüz bir arada olacağınız insan için özel olmanız gerekir. Size kendinizi özel hissettirmiyorsa, kendinizi onunlayken mutlu hissetmiyor gergin hissediyorsanız işte o zaman sorun büyük demektir.

Erkekler tüm bunların yanında kadınların cinsellik adına tatminkar olmasını ister. Günümüz erkeklerinin en büyük korkusu karşısındaki kadının frijit olmasıdır. Cinsel isteksizlik kadınların istemeden de olsa yaydığın bir enerji, çünkü ülkemizde toplumumuzun tabuları var. Bu tabular kadına cinselliği yasaklıyor. Sadece evlilik olursa bunu yaşayabilirsin diyor. Oysa hayatın gerçekleri kadının ve erkeğin cinsellik adına da birbirlerini tanımaları ve bu şekilde evlenmeleri gerektiğini gösteriyor.

Evliliğin %90’ı cinselliktir, erkeğin gözünde..

Partneri ile sorun yaşamak istemeyecektir, evlilik beklentisi karşılıklı gelişmelidir. Erkekler, evlilikte mutlaka bir arada olmaktan keyif alacağı kadınla ve cinselliği yaşayabileceği kadınla olmak ister. Tabularınızdan kurtulmalı ve karşı tarafa verdiğiniz mesajı düşünerek hareket etmelisiniz. Evlilik beklentisi herkesin hakkı, evlilikten ne bekliyorsanız siz de bu aradığınızı bulma adına hakkınız olduğunu bilmelisiniz.