Evlilikte erkeğin büyük olması avantajdır!

Evlilikte erkeğin büyük olması avantajdır!

Kadınlar anlaşılmak istiyor, kadınları anlamak isteyen erkekler nadir bulunuyor! Kadını çözmek, kadını anlamak erkeğin sahip olabileceği bir kabiliyet değil gibi görünse de, kadından yaş olarak büyük olan erkeklerin kadının değerini bileceğini de kabul etmek gerekiyor. Kadın hakkında bilgi sahibi olan ve kadına değer veren erkek, kadının duygularını keşfetmeyi seven erkektir. Kadının yaş olarak büyük olduğu ilişkilerde kadının değeri bilinmez.

Erkeğin toyluğu kadının imtihanı gibidir!

Karşınızda her anlamda deneyimsiz bir erkek bulunuyorsa bu erkeği analiz ederek hayatınızdaki eksiklikleri görmelisiniz. Hayatınızın nasıl bir evresindesiniz? Bir erkeği hayatınıza kabul edebilecekseniz, nasıl ve ne şekilde kabul edebileceğinizi düşünmelisiniz. Çünkü erkekler son derece çocuk ruhludur, kolay kolay olgunlaşmazlar. Erkekleri anlamak için onların bakış açısı ile dünyaya bakmanız gerekir.

Öncelikle olgun erkeklerin bir takım sorunları aşmış, iş karıyer eğitim ve hayat mücadelesi anlamında manevi olarak rahatlamış ve çözmüş, başarmış olduklarını bilmelisiniz. Hayatındaki sorunları halletmiş bir erkeğin karşınızda rahat, cool tavırları olacaktır. Size sorun çıkarmayacağı için hayatınıza ekstra bir problem olarak gelmeyecektir. Bu da ilişkinin gidişatını olumlu şekilde etkiler.

Artık ciddi ve oturaklı bir ilişki istiyorsanız yaş olarak sizden olgun erkeklere fırsat vermelisiniz, kadın ruhundan anlayan erkekler değerlidir.