Evliliğiniz tehlikede mi?

Evliliğiniz tehlikede mi?

Evliliğinizin risk altında olduğunu düşünüyorsanız neden böyle hissettiğinizi araştırın. Çünkü kadınlar boş yere bir şeyi hissetmezler. Hepimizin 6. hissi kuvvetlidir. Eğer aldatılma duygusuna kapıldıysanız bu duygunun da boşuna bir his olduğunu düşünmeyin. Mutlaka altından bir şeyler çıkacaktır. Kalitesine, sadakatine kısacası kumaşına güvendiğiniz bir eşiniz dahi varsa, mesai saatleri artıyorsa ve size durup dururken hediyeler alıyorsa arkasını araştırmanızın zamanı geldi demektir!

Çocuklar evliliği eskitiyor!

Yaşam zaman geçtikçe alışkanlıklar doğurur, bu alışkanlıkların eksilmemesi yaşam kalitenizin değişmemesi gerekir. Fakat evlilikler sürekli bir değişim içerisindedir. Yeni bireyler gelir, onları çook seversiniz. Annelerinin göz bebeği bebeklerin babalar tarafından o kadar fazla sevilmeyebilirler. Hatta babalar, çocukları rakip olarak görüp annenin ilgisini kıskanırlar. Bu durum da evliliğin rsik altında olmasıan neden olur.

Fark etmelisiniz!

Evliliğinizin değişkenler karşısında zarar görmesini engellemek için eşlerin birbirine olan fedakarlığından ve sevgisinden taviz vermemesi gerekir.