Evli erkekler neden revaçta?

Evli erkekler neden revaçta?

Kadının en büyük düşmanı yine kadın!

Evli erkeklerin kadınların dikkatini çektiğini inkar etmek yanlış olur. Fakat neden evli erkeklerin bekar kadınların dikkatini çektiğini düşünmek gerekir. Kadınlar evlenmek ister, evliliğe sıcak bakan erkekler önem kazanır. Böyle olunca da evli erkek evlenmeye sıcak bakan erkek olarak değerlendirilir ve kadınların gözünde evlenilen, evlenilebilecek olan erkek olarak değerlendirilir. Son derece yanlış bir tutum olmakla birlikte kadınların erkekleri değerlendirme kıstasında bir takım kadınlar için evli erkekler ayrı bir yerdedir.

Gazete manşetlerinde okuduğumuz haberler bizleri şaşırtmaya yetiyor olsa da, bazı kadınların evli erkeklere odaklandığını ve onlarla ilgilendiğini inkar edemiyoruz. Bu bir sapkınlık olarak da görülmelidir.

Eşinizle her arkadaşınızı tanıştırmayın!

Eşinize güvenmenizle ilgili olmamakla birlikte arkadaşlarınızı tanıyamıyor olma ihtimaline karşın evinize alacağınız insana dikkat etmeniz gerekir. Kadının kadına yaptığı düşmanlığı kimse kimseye yapmadığı için temkinli düşünüyor ve davranıyor olmanın evliliğiniz için en doğru karar olduğunu fark etmelisiniz.