Evlenmek için acele eden erkeğin amacı nedir?

Evlenmek için acele eden erkeğin amacı nedir?

Erkekleri anlamak zordur, fakat çoğu zaman kolaydır. Evlenmek için acele eden, tanışır tanışmaz evlenelim diyen erkeklerin amaçları bellidir. Evlenmeye kadın hemen evet demeyeceği için niyetini belli etmiş olurlar. Eğer erkeğin cinsellik beklentisini kadın karşılamıyorsa evlenmeliyiz diyen erkeği araki bulasın! Erkeklerin büyük kısmı evlilik baskısı yapmanın ters tepeceğini bilir. Bu esnada niyetnin ciddi olduğunu hissettirdiği için evliymiş gibi yaşama şansını yakalar.

Özellikle dul kadınlar karşısında bu taktik işe yarar!

Boşanmış kadınların evlenmeye, sahiplenilmeye olan beklentisini özellikle çapkın erkekler çok iyi yakalar. Belli bir yaşa gelmiş, kariyer sahibi evlenmemiş erkeklerin 35 yaş üzerinde olması onların usta birer çapkın olduğunu gösterir. Bu tip erkekler özellikle dul, çocuklu kadınları hedef alır ki düzenli bir cinsel hayata sahip olabilsin.

Benimle hemen evlenmek istedi, benimle ciddi düşünüyor! Bana sahip çıkıyor! İşten alıyor eve bırakıyor, evden alıyor işe bırakıyor! Çocuğumla da tanıştı, üstelik anlaştılar bile… Eeee? Cinsel açıdan beklentisini de karşılamaya başladığına göre neden evlensin?

Erkekler almak istediklerini en ucuz yoldan almayı severler. Evlenme baskaısını özellikle yeni tanışmalarda, ilk haftada yapmaya başladı ise sizin bir erkeğe ihtiyacınız olduğunu maddi ve manevi desteğe ihtyacınız olduğunu anladığı içindir.

Erkeklere bir çırpıda güvenmeyin, gün gelir adı sen istedin olur.