Evlenip ülke değiştirmek, aşk için yapılmalı mı?

Evlenip ülke değiştirmek, aşk için yapılmalı mı?

Aşık olduğunuz insanın hayatı başka bir ülkede kurulu bir düzeni varsa sizin işiniz herhangi bir yere bağlı değilse, aşkınız için neden başka bir ülkede yaşamayı düşünmeyesiniz ki? Fakat işinizi bırakmanız gerekiyorsa orada bir adım geri atmanız gerekiyor demektir. Çünkü işi insanın gücüdür. Güçlü olmak için ayaklarınız üzerinde durmanız gerekir. Eğer kendinizi ekonomik anlamda bir başkasına muhtaç hissetmek istemiyorsanız bu konuda değerlerinizi öncelikli tutmanız gerekir. Bir kişinin kazancının size yetiyor olmasından önce ev hayatına alışmak, sosyal bir kadınken ev kadını olmak size nasıl hissettirecek bunu düşünün!

Yurt dışında dil öğrenmeniz oradaki sosyal hayata alışmanız hepsinden önemlisi orada çalışma imkanlarınızın nasıl olduğunu incelemeniz ve bu gücü kendinizde buluyorsanız böyle bir değişikliğe adım atmanızı öneriyoruz.

Aşk, her engeli aşar!

Olmayanı oldurmak, hiç yapmam dediğiniz şeyi yapmak.. İşte aşk size tüm bunları yaptıracak güce sahip. Aşkın size bu anlamda emrivaki yapması duygularınıza hüketmesi, beyninizi yönetmesi mümkün. Her şekilde mantığınıza sıkı sıkı sarılın, bir kadın ekonomik gücünü kaybettiğinde maddi anlamda bir adama bağlandığında benliğini kaybeder.

Karşınızdaki insanın kazancı çok iyi dahi olsa, saygı görmeniz için ekonomik özgürlüğünüzü elde etmeniz, korumanz gerekir. Evlenip ülke değiştirme konusunda iş potansiyelinizi orada neler yapabileceğinizi ve bunu önemsediğinizi karşı tarafa mutlaka belirtin.