Evleneceğiniz erkeği görünce hissedeceksiniz!

Evleneceğiniz erkeği görünce hissedeceksiniz!

Evlenmek kaderdir derler, kaderden çok seçimdir. Bunu kalbinizle ve beyninizle aynı anda istemeniz gerekir. Evlenmek için ne acele etmelisiniz ne de evliliği sanki başka bir alternatifiniz yokmuş gibi düşünerek kendinizi zorlamalısınız. Evlilik sizi tamamlamalı, eksiltmemeli. Hayatınızı birleştireceğiniz erkek size kendinizi harika hissettirmeli, tavrı en büyük şansınız olmalı.

Nazik, kibar bir erkek!

Rol yapan değil gerçekten böyle olan birini seçmelisiniz. Yaşadığımız toplumda kadına bakış ortada, bu düşünceden uzak modern bir erkeği kendinize eş seçmelisiniz. Çünkü kadına hak ettiği değeri veren erkek, evlenilecek erkektir.

Kavga etmemeli, tartışmayı dahi dozunda bırakabilmelidir. Tartışmaları profesyonelce kapatmayı bilmeli, her zaman mantığı ile sizi cezbetmelidir. Erkeğin estetik algısına hitap etmeniz normaldir fakat erkeği dış görünüşü ile seçmeyin. Çünkü erkek, karakteri ile sizi etkilemelidir, kariyeri ile ve tabiki eğitimi ve görgüsü ile.

Asil duyguları ile sizi kendine çekmeyi başarmalıdır. Eskilerden söz açmayan, yeniyi sizinle hayal eden ve geçmişe takılı kalmayan erkekler. Geçmişle ilgili öfkeleri olmayan, sizi mutlu edebileceğine inandığınız erkek, evleneceğiniz erkektir.

Size geçmişi özletmeyecek olduğundan emin olduğunuz erkeği ilk görüşte anlarsınız..