Esra Erol’da olsanız talibinize ne sorardınız?

Esra Erol’da olsanız talibinize ne sorardınız?

Evlenme programlarındaki sorular

Evlilik programları son zamanların en popüler televizyon programları. Her geçen gün bir yenisi yapılıyor ancak en fazla tutulan tabi ki Esra Erol’un programı. Bir kurgu düşündük ve sizlere sormak istedik, eğer Esra Erol’da evlenmek için katılımcı olsanız, size gelen adaylarınıza ne tür sorular sorardınız?

Kadınlar dünyası olarak bu tür bir ihtiyaç olduğunu fark ettik, adayıma hangi soruları sormalıyım diye düşünen Evlilik Programı katılımcısı okurlarımız için yol gösterici bir haber içeriği hazırlamak istedik. Evlenmek üzere sizinle tanışmak isteyen insanlara neler sormanız gerekir?

Evlenmeli ama nasıl!

Öncelikle bir kadın gözünden bakarak gelen adayın erkek olduğuna dikkat ederek bir takım sorular hazırladık, evlilik amacını yansıtan ve aynı zamanda karşı tarafı küçük düşürmeyecek türden sorulara ağırlık verilmesi gerektiğini düşündük.

Gelen adaylarınıza bu soruları sorabilirsiniz;

  • Evlilikten beklentinizi karşılamak için öncesinde bir hazırlığınız oldu mu? Maddi veya manevi olarak geleceğiniz için ne tür planlar gerçekleştirdiniz? Bu planlar içerisinde evlilik nerede idi?

Bu sorunun gelen adayınızın hem evlilik hakkındaki gerçek düşüncesini hem de karakterini göreceğiniz şekilde cevap vermesi gerekir. Çünkü evlilik için hazırlık yapıyor olmak, yapmış olmak mutlu bir evlilik adına gereklidir. Evlilik için hazır olduğuna inanıp inanmadan geldiğini kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Evlilik zor bir karar, mutlaka ince düşünmeniz gerekir.