Eski sevgili ve Sosyal Medya

Eski sevgili ve Sosyal Medya

İnternet çağında yaşıyor olmamız eskiyi geride bırakmıyor olma gibi istenmeyen durumları yaşamamıza neden olabiliyor. Sosyal medya üzerinden eski sevgilinin paylaşımlarını görüyor olmak, bugününüzü zehir edecektir. Engellediğinizde ise ortak arkadaşlarınız aracılığı ile yine bir şekilde haberleşiyor olma hali devam eder, bu yüzden sevgilinizden emin olmadan ortak arkadaş edinmemelisiniz.

O sizi tanıştırıyorsa siz de arkadaşlarınızla tanıştırmak için harekete geçersiniz ancak doğru zaman mıdır? Sosyal medya gibi bir etkiyi unutmadan hayatınıza aldığınız kişiyi yaşamınızın merkezine yerleştirip yerleştirmeme durumunda doğru kararı verebiliyor olmanız önemli.

Sosyal medya eski sevgili sorunlarını büyütüyor!

Kızlar da erkekler de sosyal medya üzerinden eski sevgiliyi takip etmeyi bir şekilde başarıyor, göndermeler ve nispetler derken sosyal medyanın amacı eski sevgiliyle iletişime devam etmek olarak algılanıyor.

Yaşam kalitenizde eski sevgili sorunlarına yer vermemelisiniz. Bu nedenle sosyal medyayı hangi amaçla kullanmanız gerektiğini ve yaşamınıza nasıl bir etki ettiğini görerek hareket etmelisiniz.

Vakit kaybetmeden hayatınızı programlayın, sosyal medyanın eski sevgili takibi adına gereksiz şekilde kullanılıyor olmasını engelleyin. Hayat kalitenizi arttırın.