Eşinizi her durumda destekler misiniz?

Eşinizi her durumda destekler misiniz?

Hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz insanla her şartta birlikte bu yolu devam ettirebileceğinizi düşünüyor musunuz? Böyle bir insanın varlığına inanıyor musunuz? Sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak olan bu özel insanı bulabileceğinize olan inancınız ne durumda? Hayat süprizlerle dolu ancak bu kadar şanslı olduğunuza inanmanız gerekiyor, değilse çok zor.

Evlilik büyük bir kumar!

Evlendiğiniz insanın size her haliyle açık bir şekilde kendisini tanıtabileceğine inanıyor musunuz? Hayatınızı kabusa döndürebilecek kadar fırsat vermeden, tam olarak güvenmeden o kişiyi hayatınıza almadan önce iyi bir analiz yapmanız gerekir. Çünkü insanlar birlikte yaşamaya başlamadan önce asla gerçek yüzlerini göstermezler. Hayatı ön sıradan izlemek yerine içerisinde olmaya çabalamanız için evliliği bir şekilde tercih etmeniz gerekir.

Güvenli bir evlilik mi?

Mantık sizi koruyacaktır ama hislerinizi yok edecektir, eşinize aşık olmanız dolu dolu yaşamanız gereken duyguları görmezden gelmemeniz demektir. Güvenli bir evlilik asla aşk evliliği değildir, mantığı kullanmayı sevenlerden biriyseniz evlilik konusunda da mantığı elden bırakmamanız gerekir.

Güvende hissedeceğiniz biri için her şeyi yapabilirsiniz, bir kez olsun aynı şeyi hissettiğiniz insan her zaman güvendiğiniz insan olacakır. Sadece evlilik konusunda acele etmemek ve mantıklı olmaya çalışmak gerekir.