Eş seçimi ve erkekler

Eş seçimi ve erkekler

Erkeklerin her zaman dikkat ettiği bir nokta, kadının ev kadını olabilme yeteneğidir. Evlenilecek kadında iyi bir anne iyi bir eş olma potansiyelini görmek isterler. Ekonomik anlamda iyi durumda olmayan, evlendiği kadından maddi destek de bekleyen erkeklerin öncelikle kadından hem dışarıda hem ev içerisinde tam destek görmeyi beklerler. Modern hayatın gereklilikleri de bu beklentiye karşılık veren kadındır. Çalışma hayatından asla geri kalmamalıdır.

Eski kafalı bir insan sizi eve hapsetmek isteyecektir!

Tüm bu beklentilerin yanı sıra sizden modern hayatın dışında bir tavır istiyorsa, kadın olma kimliğinizle ilgili sorunları olan bir erkekle karşı karşıyasınız demektir. Beklentileri karşılayabilen bir ilşki, hayatınızı tamamlayan bir birliktelikle mümkündür. Kadın ve erkek olarak rollerinizin hakkını vermeniz gerekir. Siz de karşınızdaki insan da bu beklentiyi karşılamalıdır.

Erkeklerin beklentisini onların eğitim ve ekonomi düzeylerine bakarak tahmin edebilirsiniz. Eğitim seviyesi ne kadar yüksek olursa yaşamda sizinle her alanda omuz omuza olma isteği o kadar belirginleşir. Ekonomik düzeyi ne kadar yüksekse sizin ev kadını olarak yapmanız gereken şeyler o kadar az olur,.