Erkeklerle iletişim nasıl olmalı?

Erkeklerle iletişim nasıl olmalı?

Erkeklerin kızlardan beklentileri çoğu zaman cinselliktir. Kızlar, bu beklentinin farkında olarak dikkatli davranmak ve kendilerini kullandırmamak zorundadırlar. Bu nedenle iletişim her zaman sınırlı kalmalıdır, söz konusu ilk arkadaşlık ise genç kızların erkeklere güven konusunda emniyeti elden bırakmaması gerekir. Çünkü erkekleri anlamak için önce onların nasıl düşündüğünü bilmek gerekir.

Erkekler nasıl düşünür? Ne yapar?

Genç kızlar erkeği tanıma konusunda hata yapmaya müsaittirler, erkeğin çıkarlarını göremezler. Bir kadın için en büyük hayal kırıklığı da burada başlar. Sevildiğini zannetmek..

Sevginin arsızı erkekler, sevse de sevmese de davranış notu olarak eksidedirler. Bu nedenle her erkeğe eksiden başlayarak puan vermelisiniz. Size karşı nasıl davranıyor? Arkadaşlarının yanında farklı, yalnız kaldığınızda farklı davranıyorsa o erkeğin sizinle ilgili iyi düşüncelere sahip olmadığını bilmeniz önemli.

Masumluğunuzu seviyor!

Erkekler deneyimsiz, masum kızlardan ayrıca etkilenirler. Masum yüzünüz cazip geliyorsa size karşı savunmasız kalacaktır, her kız akıllıdır. Karşınızdaki erkeği en iyi şekilde puanlayın, bunun için asla hemen cevap vermeyin. Beklesin.. Erkekleri bekletmek gerekir, öyle değil mi?