Erkeklerin nefret ettiği kadın tipleri

Erkeklerin nefret ettiği kadın tipleri

Erkekler özgür kadınlardan hoşlanmazlar, özgür kadın erkek için asla yönetemeyeceği kadın demektir. Kadını hem görünüş hem de içsel dünyasında fikir olarak yönetmek isteyen erkekler için bu benim bedenim ve benim kararım diyen kadınlar nefret edilen kadın tipleri içerisinde yer alır. Kendine güvenen kadın erkekler için problemdir.

Hayatını bir erkeğe adamayan, yaşamda isteklerinin olduğunun farkında olan ve bu isteklerine uygun yaşayan, eğitime emek veren iş hayatında aktif olan kadınların günümüz dünyasında kendine güvenen ve modern düşünen erkekler tarafından değerli görüldüğü bir gerçektir. Erkekler, kadınlara güvenmeyi ve özgür olmalarının gerektiğini inanarak davranmayı öğrenmedikleri sürece nefret ettikleri kadın tiplerinin sayısı artmaya devam edecek!

Kadınlar, kendinize güvenmeli ve hayatta başarılı ve mutlu olmak için mücadele etmelisiniz.

Kendine güvenen ve hayatta ne yapması gerektiğini bilen kadınlar, sosyal hayatın dengesi sizsiniz. Bedeniniz, nasıl göründüğünüz vs gibi sizi baskı altına almaya çalışanların kullanacağı her şeyden kendinizi ayrı tutmayı başarmalısınız.