Erkeklerin flört hareketleri

Erkeklerin flört hareketleri
loading...

Flört ederken asla dokunmadan duramazlar bir şekilde size temas etmeleri gerekir. El ele olmak, göz göze olmak onlar için kaçınılmazdır. Sizi asla göz hapsinden çıkarmazlar. Birlikte kalabilmek için fırsat yaratırlar, her zaman kendilerini fark ettirmek isterler. Görmenizi isterler. Flört eden erkeğin bir belirgin özelliği de casaretidir. Size karşı cesaretli olması gerektiğini bilir ve bu yüzden sizi şaşırtacak hareketlerde bulunabilirler.

Flört eğlenceli bir dönemdir, tadını çıkarmalısınız

Değer veren erkek sizin duygularınıza önem vermeyi bilir. Sadece kendi duygularını düşünmez, sizi ilk kez öptüğünde dahi bunun hoşunuza gidip gitmediğini sormalıdır. İstemediğiniz hiç birşeyin olmayacağını ve her şeyin sizin istediğiniz gibi olacağını belirtmelidir. Duygularınızı görmek, sizin de gerçekten birşeyleri istediğinizi anlamak isteyecektir. Mutlu olmak için kendinizi zorlamamanızı içinizden geldiği gibi davranmanızı isteyecektir.

Duygularınıza bu denli önem veren bir erkeğin flört döneminde size karşı tavrı, bağlılık ve ilişki süresince değişmez. Sizi gerçekten beğenen ve mutlu etmek isteyen erkeğin hayatınızdaki yeri diğer erkeklere oranla çok daha önemlidir. Birbiriniz için tek olmayı başardığınızda hayatınızı paylaşmaya başlamışsınız demektir.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ