Erkeklerin evlilik öncesi ve sonrası değişimi

Erkeklerin evlilik öncesi ve sonrası değişimi

Evlendikten sonra erkeklerin neden değiştiğini, neden kendilerine bakmadıklarını, neden sizi artık anlamaya dahi çalışmadıklarını merak ediyor musunuz? Erkek için kadın özeldir, evlendikten sonra kadın artık o’na aittir. Bu nedenle kadına artık özel davranmayı bırakırlar. Artık benimsin mantığı erkeği ilişkide çok daha rahat hareket etmeye iter. Erkeklerin bu konuda kendilerinin, davranışlarının farkında olmaları beklenemez çünkü erkek doğası kendisine ait olana sıradan davranmayı gerektiriyor.

Ait olana, elde edene kadar bin takla atılır!

Mükemmel bir ilişkide öncelikle erkeğin tavırları önemlidir. Erkeğin dikkatli bir şekilde ilişkiye yön veriyor olması gerekir. Erkeklerin bakış açısı kadını elde edene kadar aynıdır, sornası ise ilgisiz bir tavır..

Kadınlar ilgi seviyor, erkekler ilgisizliği ciddiyet sanıyor!

Her zaman ilişkide ilgi önemlidir, kadın olsun erkek olsun ilgileniliyor olmak hoşa gider. Fakat erkekler evlilik öncesi ilgiliyken evlilikten sonra ilgisini kolay bir şekilde kaybediyor, bu elde etmişlik hissi erkeği köreltiyor.

Bu geçişi ciddi hissediyorsanız erkeğin yen heyecan araması yakındır! Dikkatli olun. Aldatmaya meyli olan erkek tipi evlilik sonrası ciddi şekilde ilgisini, heyecanını kaybeden erkektir. Aldatma ihtimalini kendi yöntemlerinizle ortadan kaldırmanız gerekir.