Erkekleri tanıma sanatı

Erkekleri tanıma sanatı

Nasıl bir erkekle birliktesiniz? Nasıl bir erkek sizi mutlu edebilir? Bu soruların yanıtını aldığınızda ilişkide şansınızı arttırmış olursunuz. Bazı erkekler maddi olarak her şeye sahiptir bu tip erkekleri mutlu etmek daha zordur, çünkü mükemmeli ararlar. Sorunlarla nasıl başa çıktığınız, pozitif olmanız, manevi anlamda yetkin ve kültürel anlamda yeterli olmanız gibi detaylar dikkatini çekecektir.

Her erkek seksi bir kadınla birlikte olmak ister ancak seksi olmak demek dekolte giymek demek değildir. Normal sohbet ederken dahi partneriniz sizin seksi yönünüzü keşfedebilir, sadece olduğunuz gibi olmaya, doğal davranmaya, olmadığınız bir gibi davranmamaya çalışın. Aşırı seksi kıyafetler içerisinde komik duruma düşebilir, gündelik hayatınızda hiç olmadığınız biri gibi görünmeye çalışarak farklı bir imaj verebilirsiniz.

Doğal kadınlardan hoşlanırlar, doğal olmasalar bile..

Erkeklerin gözünde kadın her zaman bakımlı ve güzel olmalıdır. Kendine güvenen kadının karizmasından etkilenirler. Fakat erkekleri de özelliklerine göre değerlendirmelisiniz. Örneğin erken yaşlarda annesini kaybeden erkek güçlü bir kadın arar. Duygusal dünyasında sığınabileceği bir liman olarak görmek ister. Karşınızdaki erkeği tanıyarak uygun davranışlar sergilemeniz bu nedenle önemlidir.

Güçlü, ayakları yere basan kadın her zaman beğenilir.