Erkekleri şımartmayın!

Erkekleri şımartmayın!

Erkeklerin şımarmaya çok musait yapıları olduğunu içlerindeki çocuğu hemen ortaya çıkarabildiklerini ancak kıymet bilme konusunda büyük problemler yaşadıklarını biliyorsunuz. İçinizden o’nu öpücüklere boğmak bile gelse bunu engelleyin. Çünkü o, emin olun ki kan kusturan bir başka kadını daha çok sevecek! Erkeğin yapısında bu var, kendisine kötü davranan, anlayışsız olan, şımarık kadınlara deli divane olurlar. Çünkü erkekler zihinlerini meşgul eden kadınları severler!

Hayatınızda şımarık bir erkek istemiyorsunuz eminiz!

Şımarık erkek öncelikle sizden taleplerde bulunan ve bu taleplerin her gün arttığını gördüğünüz erkek tipidir. Beklentileri asla bitmez ve sürekli olarak sizi yeterszilikle suçlar. Siz mutlu etmeyi bilmiyorsunuzdur ama o sizi çok mutlu ediyordur. Çünkü siz şikayet etmiyorsunuzdur. Şikayet etmediğiniz için kendisinin neden olduğu mutluluğu size çok görür ve bir süre sonra kendisi gibi birine denk gelerek ama yine de sizi anlamayarak hayatına devam eder.

Fedakarlıklarınızın değerini bilmeyeceği için şımartmayın, erkeklere her zaman makul davranın. Merak uyandırın, acaba dedirtin!