Erkekleri rengarenk görmeye alışmalıyız!

Erkekleri rengarenk görmeye alışmalıyız!

Renklerle barışması gereken modayı takip eden erkeklerin kendileri ile renkler hakkında mücadele etmesi gerekiyor. Çünkü yılın erkek trendinde çok ciddi, iddialı renkler yer alıyor. Sağlıklı seçimler yapabilmek için renker araslında bir ayrım yapmadan, trendi takip ediyor olmak adına tüm renklere hayatını açması gereken erkekler için özel önerilerde bulunmak istiyoruz.

Fuşya artık kadın rengi olmaktan çıkıyor!

Son yıllarda erkek giyiminde fuşya tonlarını çok açık olacak şekilde görüyorduk. Ancak bu sene parlak fuşya, parlak turuncu ve mercan tonlarını da erkeklerin üzerinde görmeye kendimizi alıştırmalıyız. Erkekler kendilerini artık renklerle ifade edebilecek.

Renklere alışıyoruz! Her renk bizim!

Takım elbise seçiminde siyah artık kullanılmıyor, saks mavi ve özellikle melisa yeşili takım elbise seçiminde erkeklerin dikkat etmesi gereken detaylar olarak dikkat çekiyor.

Renkler özgür, siz de öyle..

Artık kendinizi belli bir takım renklere mecbur hissetmeyin. Renklerin stilinizi yansıtmasına izin vermelisiniz. Takım elbise, pantolon, bahar ceketleri ve her aksesuarınız renkli olabilir, 2016 trend beyleri arasında yer almak istiyorsanız renklere önem vermeye bir an önce başlamalısınız.