Erkeklere güvenmek neden bu kadar zor?

Erkeklere güvenmek neden bu kadar zor?

Erkeklerin güven vermesi çok zor, çünkü hayat onlara çok kolay! Erkekler yalan söyleme konusunda usta olmadıkları için, bu konuda karşısındaki insanın insiyatifine kaldıkları için ellerine yüzlerine bulaştırdıkları için güven verme işini başaramıyorlar. Çünkü yalan söyleme üzerine programlanmadılar, yaşamlarında yalan söylemek zorunda kaldıkları tek kişi kız arkadaşları, bunun dışında gerek ailesi gerek akrabaları vs yalan söyleme ihtiyacı hissettirmedikleri için acemelik süreleri hiç dolmuyor.

Bazen hoş görüyoruz ama bazen çıtayı efsane zorluyorlar!

Hadi bu kadarına tamam dediğimiz noktada artık usta bir çapkın olduklarını zannederek sınırı haddinden fazla zorlamaya başladıklarında aba altından sopayı göstermeye başlamamız gerektiğini fark ediyoruz.

Erkeğe çok tepki vererek yalan söyleme konusunda evrim geçirmelerine neden olmayın, bırakın toy kalsın!

Çünkü bu konuda ustalaştığında zararı yine size, kandırılacak olan sizsiniz. Büyük tepkilerden her zaman kaçının, ne yaptığını biliyor olmanız sınırlarını görmeniz açısından bir süreliğine yeterli. Çünkü profesyonel bir çapkın olduğunu zannetmesini izlemek de zevklidir.

Av izlenimi verin, avcı rolünü erkeğe bırakın ki erkek özgüvenini kaybetmesin. Her erkek aynı, güven problemi olmayan erkek yok. Böylesi de zaten profesyonelleştiği için bu izlenimi veriyordur, gerçekte öyle olduğu için değil.